O nas

Weindich Sp. z o.o. jest firmą ze 100% polskim kapitałem łączącą ponad 25-letnie doświadczenie i tradycję z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Firma powstała w 1990r. i od dwóch pokoleń jest prowadzona przez rodzinę Weindich. Spółka jest znana na rynku jako dostawca maszyn i urządzeń w większości dla przemysłu mięsnego, a także do branży gastronomicznej i pozostałego przemysłu spożywczego. Od lat wyposaża w specjalistyczny sprzęt największe zakłady mięsne i przetwórnie, a także małe i duże lokale gastronomiczne oraz obiekty hotelowe. Łączy doświadczenie i wiedzę ekspertów z całego świata, projektując kompletne linie technologiczne, które są implementowane na rynku polskim i zagranicznym.

Misja

Naszą misją jest aktywne wspieranie rozwoju branż i ich łączenie, a także zapewnienie wszystkim klientom z sektora przetwórstwa spożywczego, w tym w szczególności przemysłu mięsnego, kompleksowej obsługi, gwarantując jednocześnie efektywny serwis na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów stale rozwijamy naszą ofertę – od projektu po jego końcową realizację i doradztwo technologiczne. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego i gastronomii, a także utrwalanie wizerunku Weindich Sp. z o.o. jako zaufanego partnera, firmy rzetelnej, zapewniającej całościową i profesjonalną obsługę klientów oraz wysoki poziom satysfakcji z oferowanych usług.

Dystrybucja

Jesteśmy generalnymi przedstawicielami firmy Henkelman na Polskę, posiadamy także serwis i sklep z częściami zamiennymi do urządzeń tej firmy. Henkelman od lat specjalizuje się w produkcji maszyn do pakowania próżniowego i obecnie są to najlepsze, szybkie i niezawodne, wręcz długowieczne, światowej renomy pakowarki, przeznaczone dla ogromnej ilości przedsiębiorstw, w różnych branżach i na całym świecie. Posiadają elegancki i funkcjonalny design. Są optymalne, wygodne oraz niezwykle proste w obsłudze.