Zestaw serwisowy ułatwiający konserwację

Henkelman oferuje zestawy serwisowe do wszystkich modeli maszyn. Możesz je zamówić osobno lub z maszyną.

Zestaw serwisowy do modeli stołowych zawiera: druty zgrzewające, taśmy teflonowe, uszczelkę pokrywy, silikon do uchwytu silikonowego oraz butelkę oleju. Wszystkie te części w ilości umożliwiającej wykonanie jednej konserwacji Twojego urządzenia.

W przypadku modeli podłogowych olej należy zamawiać osobno ze względu na różne rodzaje wielkości pompy.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni

Wózek Henkelman nadaje się do wszystkich modeli stołowych Henkelman, z wyjątkiem Boxera 52 i 62. Idealnie nadaje się do zwiększenia mobilności urządzenia, do przechowywania drukarki, akcesoriów, etykiet i worków.

Efektywnie wykorzystaj swoją przestrzeń, korzystając z wózka wykonanego w całości ze stali nierdzewnej.

Wkładki wewnątrzkomorowe do produktów płynnych i sypkich

Dla idealnego ułożenia produktu pochylona wkładka Henkelman zapewnia wygodę, jeśli chcesz pakować płyny (zupy, sosy itp.) lub produkty (np. mąka). Dzięki wkłądkom worek próżniowy można ustawić w komorze pod odpowiednim kątem, przez co produkt pozostaje dokładnie na swoim miejscu. Dostępne w różnych rozmiarach i odpowiednie do wszystkich modeli.

Zewnętrzny adapter - pojemniki gastronorm do ekstrakcji próżniowej

Dzięki temu akcesorium próżnia może być odciągana w specjalnych pojemnikach gastronomicznych do pakowania żywności poza urządzeniem. W zależności od tego, czy maszyna ma sterowanie czasowe czy procentowe, wartość podciśnienia jest ustawiana w sekundach lub %. Bardzo ważne jest, aby najpierw sprawdzić, czy pojemnik nadaje się do odsysania próżniowego.

Dlaczego używać adaptera zewnętrznego?

Ekstrakcja próżniowa produktu w pojemnikach gastronomicznych zapewnia optymalne wydłużenie okresu przydatności do spożycia w chłodnym miejscu. Twój produkt jest chroniony przed podciśnieniem, więc nie zostanie zmiażdżony. Możesz używać pojemników gastronomicznych bez końca. Jest to idealne rozwiązanie do oszczędnego i przyjaznego dla środowiska przechowywania żywności.